Home » Hizmet Bölgelerimiz » Bağcılar halı yıkama
bağcılar halı yıkama firmaları

Bağcılar halı yıkama

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında lider firma…

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen fima olarak bağcılar ‘da halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, sandalye yıkama, halı tamiri ve overlok hizmeti sunmaktayız.

Kuzey halı yıkama fabrikası olarak ilk günden günümüze önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını ön planda tutmaktır. Yıllardır halı yıkama sektöründe araştırma yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla halı yıkama fabrikamız tam donanımlı halı yıkama makineleri , uzman personelimiz ve geniş servis ağımız ile sadece bağcılar halı yıkama firmaları arasında değil istanbul avrupa yakası halı yıkama fabrikaları arasında ‘da öncü kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında seçim yapmadan önce firma hakkında küçük çaplı bir araştırma yapmanızı kuzey halı yıkama fabrikası olarak mağduriyetiniz söz konusu olduğu için size tavsiye ediyoruz.

Bağcılar halı yıkama firmaları arasından seçtiğiniz firmaya nasıl ulaştınız ?
Kapınıza bırakılan Broşür veya Magnetlemi ? yoksa internet ortamındanmı ? bir şekilde ulaştığınız halı yıkama firmasının öncelikle sabir bir telefonu varmı yoksa sadece gsm numarasımı var ilk etapta buna dikkat edilmelidir. Sabit bir telefonu yoksa muhtemelen herhangi ir yeri olmayan ve vergiye tabi olmıyan fason halı yıkamacı diye tabir ettiğimiz bu işi sezonluk olarak yapan ve müşteri mağduriyetinde başarı gösteren arkadaşlardan olma ihtimali yüksektir.

Diğer bir aşama ise bağcılar halı yıkama firmaları arasından seçtiğiniz firmanın adres bilğilerini öğrenerek zamanınız varsa firmayı ziyaret ederek böyle bir fimanın belirtilen adreste olduğunu tespit etmektir.

Şayet birinci ve ikinci tavsiyemizi uyguladığınız taktirde iki aşamadada firma kendini kanıtlamışsa son olarak firmayı ziyaret ettiğinizde halı yıkama aşamaları ve kullandığı halı yıkama şampuanları hakkında bilği almalısınız vede halınızı hangi şartlar altında ve kapalı alandamı açık alandamı kurutulduğunu öğrenerek sağlığınız için tehtit oluşturmayacak bir firmadan hizmet alarak aile bireylerinin , kendi sağlığınızı ve halınızı tehlikeye atmamış olursunuz.

Bağcılar halı yıkama fiyatları

  • Makina halısı yıkama fiyatları (m2) 5 TL
  • Makina yün halı yıkama fiyatı (m2) 7 TL
  • Kilim yıkama fiyatları (m2) 5TL
  • Halıflex yıkama fiyatları (m2) 5 TL

[devamını oku]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir