Home » Hizmet Bölgelerimiz » Bahçelievler halı yıkama
bahçelievler halı yıkama fabrikası

Bahçelievler halı yıkama

Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında öncü firma Kuzey halı yıkama fabrikası..

Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında hizmet sunan bir firma olarak bahçelievler ‘de ücretsiz servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, sandalye yıkama, halı tamiri ve overlok hizmeti sunmaktayız.

Bahçelievler halı yıkama fabrikaları arasında en eski firmalardan olan firmamız siz değerli müşterilerimizi fabrikamıza ziyeret ediyor firmamızı ziyaret ederek halılarınızı hanği şartlar altında yıkandığını ve hangi aşamalara tabi tutulduğunu kendi gözlerinizle görün ve bahçelievler halı yıkama firmaları arasından neden en çok tercih edilen firma olduğumuza siz karar verin

Halılarınız için kullandığımız halı yıkama şampuanı türkiyede halı yıkama sektöründe kendini kanıtlamış sabuncuoğlu kimya tarafından üretilen Era 111 halı yıkama şampuanıdır. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti vede insan sağlığını birinci planda tutmaktır.

Bahçelievler halı yıkama firmaları arasından profesyonel olarak hizmet sunan firmamız bahçelievler ilçemizi fabrikamıza yakınlığı açısından 1. bölgemiz olarak değerlindirmektedir. aradığınız gün içerisinde halılarınız ücretsiz servis imkanı ile kapınızdan alınır ve aradığınız günde dahil olmak üzere en geç dört iş günü içerisinde tertemiz bir şekilde temizlenmiş tadilatı yapılmış steril ambalaj ile paketlenmiş bir şekilde kapınıza kadar teslim edilir.

Bahçelievler halı yıkama fabrikaları arasından bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

halı yıkama fiyatları için baglantıya tıklayınız.

Halı Yıkama Aşamaları

1 numaralı aşama Ücretsiz servis hizmetimiz.

Bahçelievler halı yıkama firmaları arasından firmamızı tercih edip firmamız ile iletişime geçtiğiniz an sizin adınıza online sistemde bir kayıt oluşturulur. oluşturulan bu kayıt bölgenize ayit servis personelinde bulunan el termineline gönderilir. bölgenize ayit servis personeli sizinle irtibata geçerek halılarınız için zaman ve saat konusunda sizi bilgilendirirler bu sayede saatlerce bekleyiş içinde olmassınız.halılarınız kapıınızdan alınırken uzman personelimiz tarafından halılarınızın cinsi ve adeti,m2 si terminele işlenir ve ödeyeceginiz fiyat bilgisini, teslim alınan günü, saati, ve teslim edileceği günü yazan bir makbuz size teslim edilerek halılarınız geldiğinde süpriz bir hesapla…..

[devamını oku]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir