Home » Hizmet Bölgelerimiz » Halkalı Halı Yıkama
halkalı halı yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası

Halkalı halı yıkama firmaları arasında profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sunan kuzey halı yıkama fabrikası halkalı bölgesine halı yıkama haricinde koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, halı tamiri ve halı overloğu hizmetide sunmaktadır.

Halkalı firmamıza yakınlığı açısından birinci bölgemiz olarak değerlendirilir ve aradığınız gün içerisinde halılarınız teslim alınır. halkalı haricinde İstanbul’un tüm semtlerine ücretsiz servisimiz mevcuttur. aradığınız gün dahil en geç dört iş günü içerisinde halılarınız teslim edilmektedir.

Halkalı halı yıkama fabrikaları arasında bir çok firma mevcuttur. Kuzey halı yıkama olarak 11 yıldır bu firmalar arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşımaktayız. halkalı halı yıkama firmaları arasında tercih edilme sebeblerimizden en önemlisi kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak hizmet vermemizdir.

Kuzey halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek için yıllardır bu sektörde bulunmaktayız ve sürekli araştırmalar yaparak sağlıklı koşullarda hizmet verebilmek için teknelojiyide yakından takip ederek fabrikamızı son sistem donanımlara sahip halı yıkama, halı kurutma, halı sıkma, hav alma, halı kurutma odası, ve toz alma makinelerimiz ile donatarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Halkalı Halı Yıkama Firmaları Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Hizmet alıcağınız firmaya nasıl ulaştınız ?
  • Hizmet alıcağınız firmanın adresi mevcutmu ?
  • Hizmet alıcağınız firmanın sabir telefonu varmı ?
  • Hizmet alıcağınız firmanın hanği şartlar altında hizmet sunduğunu belgeleyen bir video vs varmı ?
  • Hizmet alıcağınız firma Hangi deterjanı kullanıyor ? (Biz era 111 halı yıkama şampuanı kullanıyoruz.)
  • Hizmet alıcağınız firma halılarınızı hangi şartlar altında kurutuyor ?
  • Hizmet alıcağınız firma insan sağlığına ne derece önem veriyor ?
  • Hizmet alıcağınız firmayı ziyaret ettinizmi ?

Halkalı halı yıkama fabrikaları arasından seçim yaparken yukarıda belirttiğimiz örneklerden bir kaçını araştırark tercih yaparsanız mağduriyet riskinizi minimuma indirmiş olursunuz. Yukarıda belirttiğimiz maddelerden kuzey halı yıkama olarak dikkat etmeniz ğereken en önemli tavsiyemiz Halı yıkama veya temizlik hizmeti alıcağınız firmayı yerinde ziyaret etmenizdir. biz kuzey halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizi Halkalı da bulunan firmamıza davet ediyoruz. Firmamızı ziyaret ederek halılarınızı hangi aşamalardan geçirdiğimizi hangi işlemlere tabi tuttuğumuzu kendi gözlerinizle görün ve neden halkalı halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanımızı taşıdığımızı siz karar verin.

Halkalı halı yıkama fiyatları için bağlantı linkine tıklayınız.
Halkalı halı yıkama iletişim için bağlantı linkine tıklayınız.

Halı Yıkama Aşmaları

1 numaralı aşama Ücretsiz servis hizmetimiz.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz an sizin adınıza online sistemde bir kayıt oluşturulur. oluşturulan bu kayıt bölgenize ayit servis personelinde bulunan el termineline gönderilir. bölgenize ayit servis personeli sizinle irtibata geçerek halılarınız için zaman ve saat konusunda sizi bilgilendirirler bu sayede saatlerce bekleyiş içinde olmassınız. halılarınız kapıınızdan alınırken uzman personelimiz tarafından halılarınızın cinsi ve adeti,m2 si terminele işlenir ve ödeyeceginiz fiyat bilgisini, teslim alınan günü, saati, ve teslim edileceği günü yazan bir makbuz size teslim edilerek halılarınız geldiğinde süpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.( devamını oku )

Halkalı halı yıkama firmaları arasından bizi tercih ettiğiniz için kuzey halı yıkama fabrikası olarak teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir