Home » Hizmet Bölgelerimiz » Küçükçekmece Halı Yıkama
küçükçekmece halı yıkama firmaları

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında kuzey halı yıkama fabrikası olarak küçükçekmece ‘de siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama hizmeti ve koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, halı tamiri ve overlok hizmeti sunmaktayız.

Küçükçekmece halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşıyan kuzey halı yıkama fabrikası olarak firmamızı kurduğumuz ilk günden beri önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını birinci planda tutmaktır.

Tesisimiz tam donanımlı bilgisayarlı makineler ile donatılmış uzman personelimiz ve geniş servis ağımızla İstanbul avrupa yakası ve Ankarada hizmet sunmaktayız. Kullandığımız halı yıkama şampuanı Era 111 temizlik hizmeti sektöründe kendini kanıtlamış sabuncuoğlu kimya tarafından üretilen içerisinde insan sağlıgına zararlı ve tehtit edici bir madde barındırmayan profesyonel halı yıkama şampuanıdır.

küçükçekmece firmamıza yakınlığı açısından 1.bölgemiz olarak değerlendirilmektedir. aradığınız gün içerisinde halılarınız ücretsiz servimiz ile alınır temizlenir ve tertemiz steril ambalajlı bir şekilde kapınıza teslim edilir.

küçükçekmece halı yıkama fabrikaları arasında bizi tercih ettiğiniz için kuzey halı yıkama olarak teşekkür ederiz.

küçükçekmece halı yıkama fiyatları için bağlantı linkine tıklayınız.

1 numaralı aşama Ücretsiz servis hizmetimiz.

Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasından bizi tercih edip firmamız ile iletişime geçtiğiniz an sizin adınıza online sistemde bir kayıt oluşturulur. oluşturulan bu kayıt bölgenize ayit servis personelinde bulunan el termineline gönderilir. bölgenize ayit servis personeli sizinle irtibata geçerek halılarınız için zaman ve saat konusunda sizi bilgilendirirler bu sayede saatlerce bekleyiş içinde olmassınız. halılarınız kapıınızdan alınırken uzman personelimiz tarafından halılarınızın cinsi ve adeti,m2 si terminele işlenir ve ödeyeceginiz fiyat bilgisini, teslim alınan günü, saati, ve teslim edileceği günü yazan bir makbuz size teslim edilerek halılarınız geldiğinde süpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.

2 numaralı aşama Toz alma işlemi.

Küçükçekmece halı yıkama tesisimize kesinlikle halılarınız tozu alınmadan içeri sokulamaz. fabrikamıza ulaşan halılarınız toz alma odamızda tozlarından arındırılarak içinde barındırdığı toz, kum, saç kılları ve diğer maddelerden arındırılır. tozlardan arındırma işlemi 20 dakika gibi zamanda yapılır. bu sayede yıkama esnasında suyla teması esnasında çamurlaşma riskini ortadan kaldırmış oluyoruz ve derinlemesine bir temizlik sağlıyoruz.

[devamını oku]

One Response so far.

  1. Aslı dedi ki:

    Yağcı bedir halılarımı yıkamaları için verdim verirkende açıkcası biraz endişelendim fakan gerçekten tertemiz bir şekilde teslim ettiler kuzey halı yıkamaya teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir