Home » Blog » Profesyonel Halı Yıkama
profesyonel halı yıkama hizmetleri

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama fabrikası

Profesyonel halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize istanbul avrupa yakasında ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, halı tamiri ve overlok hizmeti sunmaktayız.

İstanbul da profesyonel halı yıkama hizmeti sunduğunu idda eden bir çok halı yıkama firması mevcuttur. peki bu firmalardan kaç tanesi profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. veya gerçekten halı yıkama hizmeti konusunda gerçekten profesyonel olan firmalar varmıdır?

Kuzey halı yıkama firması olarak biz siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunduğumuzu ispatlamak için sizi halı yıkama fabrikamıza davet ediyoruz. Halı yıkama fabrikamızı ziyaret ederek halılarınıza hangi işlemleri uyguladığımızı hangi şartlar altında hangi aşamalara tabi tutulduğunu kendi gözlerinizle görün ve siz karar verin.

Yıllardır halı yıkama sektöründe sürekli yatırımlar yaparak önceliğimiz insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. bu sebeblede halı yıkama sektöründe en çok tercih edilen firma ünvanını taşımaktayız.

halı yıkama hizmetimiz için bağlantı linkine tıklayınız.

halı yıkama fiyatları için bağlantı linkine tıklayınız.

Kuzey halı yıkama fabrikası olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Profesyonel halı yıkama aşamaları

1 numaralı aşama Ücretsiz servis hizmetimiz.

Profesyonel halı yıkama fabrikamız ile iletişime geçtiğiniz an sizin adınıza online sistemde bir kayıt oluşturulur. oluşturulan bu kayıt bölgenize ayit servis personelinde bulunan el termineline gönderilir. bölgenize ayit servis personeli sizinle irtibata geçerek halılarınız için zaman ve saat konusunda sizi bilgilendirirler bu sayede saatlerce bekleyiş içinde olmassınız. halılarınız kapıınızdan alınırken uzman personelimiz tarafından halılarınızın cinsi ve adeti,m2 si terminele işlenir ve ödeyeceginiz fiyat bilgisini, teslim alınan günü, saati, ve teslim edileceği günü yazan bir makbuz size teslim edilerek halılarınız geldiğinde süpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.

2 numaralı aşama Toz alma işlemi.

Profesyonel halı yıkama tesisimize kesinlikle halılarınız tozu alınmadan içeri sokulamaz. fabrikamıza ulaşan halılarınız toz alma odamızda tozlarından arındırılarak içinde barındırdığı toz, kum, saç kılları ve diğer maddelerden arındırılır. tozlardan arındırma işlemi 20 dakika gibi zamanda yapılır. bu sayede yıkama esnasında suyla teması esnasında çamurlaşma riskini ortadan kaldırmış oluyoruz ve derinlemesine bir temizlik sağlıyoruz.

3 numaralı aşama halı yıkama işlemi.

Halılarınız yıkama makinemizde yıkanmadan önce halınızın cinsine göre hareket edilerek halınıza uygun deterjan ayarı yapılır. tekrar halınızın cinsine göre fırça ayarıda yapıldıktan sonra bant sistemi ile yapılan yıkama işleminin startı verilir. ön yıkama ile başlayan işlemimiz 10 fırçalı makinemiz ile yıkanarak bütün kirlerinden arındırılır. bütün kirlerinden ve bakterilerinden arındırılan halılarınız halı sıkma bölümüne teslim edilir.

4 numaralı aşama halı sıkma ve durulama işlemi.

Profesyonel halı yıkama işleminde bakterilerden arındırılan halıalrınız rulo haline santrafüj ( halı sıkma makinası) ile rulo halinde teker teker sıkılarak ikinci durulama işlemi yapılır. %95 oranında sularından arındırılan halılarınız leke analizi bölümüne teslim edilir.

[ devamını oku ]

3 Responses so far.

  1. […] halı yıkama firmaları arasında profesyonel halı yıkama hizmeti sunan kuzey halı yıkama fabrikası florya semtimize halı yıkama haricinde koltuk […]

  2. […] halı yıkama firmaları arasından profesyonel olarak hizmet sunan firmamız bahçelievler ilçemizi fabrikamıza yakınlığı açısından 1. […]

  3. […] üretilen içerisinde insan sağlıgına zararlı ve tehtit edici bir madde barındırmayan profesyonel halı yıkama […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir