Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama Servisi 20 yıldır Türkiye halı yıkamacılığına öncülük eden, profesyonel ekip ve ekipmanları ile geleceğin halı yıkama hizmetlerinde söz sahibi firmalardan birisidir. 5000m² kapalı alanı ile günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip tesislerimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile halılarınız ilk günkü canlılığında ve antibakteriyel özelliği sayesinde içiniz rahat, eviniz bahar havasında olsun. Yeşilyurt halı yıkama hizmetlerimiz aynı gün ücretsiz servis ağı, yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile icra edilmektedir.

Halılarınızı yetkinliğinden emin olmadığınız firmalara teslim etmeyin!

Yeşilyurt halı yıkama firması arıyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olan Kuzey Halı Yıkama tam aradığınız halı yıkama servisidir. Servisimizde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, iran halısı yıkama, antika halı yıkama, halı tamiri gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Avrupa’dan ithal edilen özel makina parkurumuzda halılarınız derinlemesine temizlenir. Bakterilere karşı direnç sağlar ve bahar havasında mis gibi kokar.

DİĞER BÖLGELER

+17 Yıllık tecrübemiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.