Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama hizmetimiz, profesyonel ekiplerimizce yerinde yapılmaktadır. Endüstriyel makinalarımız en dipteki bakteri, kir ve lekeleri derinlemesine temizler. Leke çıkarma işlemleri, lekenin türüne göre değişik metodlar kullanılarak yapılır.

Koltuk yıkama uygulama esnasında kullandığımız malzemelerin tümü TSE onaylı ve kimyasal içermeyen, doğal ürünlerden oluşmaktadır. Sağlığınız bizim için önemli ve bu konuda çok titiz uygulamalar yapıyoruz.

Zaman içinde ev veya ofislerde kullanılan koltuk döşemelerinde akar adı verilen bakteriler türer. Akarlar mikro boyutlarda olduğu için gözle görülemezler ve çok hızlı üreyerek koltuk, yatak ve sandalye döşemelerinde yaşarlar. Birçok insan sabah ayaklarında kaşıntı ile uyanır, hatta uyku halinde ayakları kaşımış ve morluklar oluşturmuştur. Bu kaşıntının sebebi akarlardır ve akarlar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler.

Uzmanlar, koltuk yıkama uygulamalarının en geç 6 ayda bir yapılması hususunda uyarıyorlar.

Güleryüzlü, işinde profesyonel ekiplerimiz, her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halılarınızı kişiye özel yerinde yıkıyoruz. Leke çeşitlerine göre özel deterjanlar sayesinde, sanayi tipi makinalarımızca köpüklü, leke çıkarma işlemlerini vakumlama yöntemiyle yapıyoruz. Tüm uygulamaları sizde birebir görerek uygulamayı canlı olarak izliyorsunuz.

Kullandığımız deterjanlar Avrupa standartlarında ve piyasanın en kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde kumaş diplerine yerleşen kir ve lekeler kumaş dibinden yumuşatılarak, vakumlama sistemi ile kumaştan temizlenir. Bu sayede derinlemesine bir koltuk yıkama işlemi yapılmış demektir.

Sıkça sorulan sorular

1. Ekibiniz kaç kişi geliyor?

İsteğinize bağlı olarak en az 2 kişiden oluşan, profesyonel bir ekibimiz geliyor.

2.Ne kadar sürede gelirsiniz?

Müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda size en uygun randevu saatini birlikte belirleyip buna göre adresinize geliyoruz.

3.Uygulama ne kadar sürüyor?

Leke türü, yayılma oranı ve işlem gördüyse buna göre ortalama 30 ila 60 dakika sürmektedir. Bazı inatçı leke türleri bu süreyi bir miktar daha artırabilir.

4.Koltuklarım ne kadar sürede kurur?

Mobilyalarınız ortam şartları ve havalandırma durumuna göre 3 ila 6 saat arasında değişmektedir.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Arayın gelelim, mobilyalarınızı mükemmel bir temizlik uygulamasından geçirelim. Eviniz ferah, içiniz rahat olsun!

                 Tel: 0212 639 82 82  –  Gsm: 0542 639 82 82  –  Mh: 0850 302 01 02

                                Koltuk Yıkama

Diğer Hizmetler

+17 Yıllık tecrübemiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.